O nas

AKUKU to bawialnia i mini kawiarnia inspirowana naturą.

Odkąd zostaliśmy rodzicami szukaliśmy miejsca, które pogodzi interesy dzieci i dorosłych – towarzyski bajtel znajdzie przestrzeń dla siebie, a my czas na łyk dobrej kawy i zjedzenie czegoś pysznego. Chcieliśmy, żeby przestrzeń dla maluchów była kameralna, a zarazem ciekawa i tak powoli rodził się pomysł na AKUKU.

Ważna dla nas jest również silna inspiracja metodą Marii Montessori oraz przekonanie, że można stworzyć piękną, estetyczną przestrzeń, która będzie równie atrakcyjna dla dzieci jak i dla dorosłych. Jest naturalnie, lekko i dżunglowo.

Jakie jeszcze jest AKUKU?

Mali odkrywcy wsiadają tam do jeepa i stawiają czoła przygodzie. W dżungli mogą czaić się węże i inne dzikie zwierzęta, więc miejcie się na baczności. Po drodze warto zatrzymać się nad stawem łowiąc ryby lub poleżeć chwilę w hamaku.

Noc w namiocie na polanie? Proszę bardzo. Czuć klimat harcerskiej wycieczki na biwak Zmęczeni podróżą zawsze możecie wrócić do drewnianego domku, a potem ziuuum ze zjeżdżalni znów wracamy do zabawy.

Nie zabrakło u nas przestrzeni sensorycznej dla tych najmłodszych oraz ciekawych zabawek dla starszych dzieci . Wszystkie sprzęty w bawialni AKUKU zostały wybrane z największą starannością. Ważny był zarówno aspekt edukacyjny jak i dobry design.

W drugiej części mamy coś dla Ciebie rodzicu – miejsce na złapanie oddechu i wypicie ciepłej kawy. W kawiarni AKUKU znajdziecie zdrowe przekąski dla małych i dużych.


Do zobaczenia!